Müşteri Paneli
Hakkımızda

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Provident non quod quis facilis obcaecati tempore optio incidunt ducimus dolor.

Şirketimiz 2012 yılında Bursa'da kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız kısa zamanda geniş müşteri pörtföyü'ne sahip olmuştur.

2008 yılından bu yana şirketimiz Bireysel hosting pazarında faaliyet göstermekte olup, 2012 yılı itibari ile Kurumsal pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeniden yapılanmaya başlamıştır.

Bu amaçla Eylül 2012 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmek amacıyla "SİSTEMDC" markasını tescil ettirmiş olup , faaliyetlerine sistemdc.com olarak devam etmeye başlamıştır. Şirketimizin amacı hosting ve sunucu sektöründe ilk sıralarda yer almak olup , her geçen zaman lider'lik amacına ulaşmaktır!

Sunduğumuz hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , Bayi Hizmetleri Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Anti-DDOS,Radyo Hosting Servisleri ( Canlı Yayın ) ve Marka Tescil hizmetleri bulunmaktadır.

SİZE ÖZEL

Kurumsal Çözümleri Keşfedin!

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Laudantium, commodi. Possimus rem voluptatum corporis aperiam aliquid perferendis ipsam quo asperiores alias error, facilis aliquam neque ratione quod reiciendis saepe nulla.

Şimdi Keşfedin 
Sunucunuzu Güvenli & Hızlıca Kurun

Size özel sanal ve fiziksel sunucu seçeneklerimizi incelemek ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

  •  7 / 24 Teknik Destek
  •  Kesintisiz Erişim
  •  Güncel Teknolojiler