Colocation

CoLocation Servers

Performanslı, limitleri zorlayan, esnek paket seçenekleriyle ihtiyacınıza uygun CoLocation Server'lar

1U 2U 4/1 Kabin 2/1 Kabin Full Kabin
Satış ücreti Kurulum ücreti: Yok

84.75 TL

Kurulum ücreti: Yok

169.49 TL

Kurulum ücreti: Yok

900.00 TL

Kurulum ücreti: Yok

1600.00 TL

Kurulum ücreti: Yok

2700.00 TL

Kabin alanı 1U 2U 1/4 Rack (10U) 1/2 Rack (20U) Full Rack (42U)
Güç 1 Amper 2 Amper 10 Amper 20 Amper 30 Amper
Aylık Bant Genişliği
(95. yüzdelik)
1Gbps Port / 10TB Bandwidth 1Gbps Port / 10TB Bandwidth 1Gbps Port / 100Mbit Limitsiz Bandwidth 1Gbps Port / 200Mbit Limitsiz Bandwidth 1Gbps Port / 350Mbit Limitsiz Bandwidth
Uzaktan Yeniden Başlatma Mevcut Mevcut Mevcut Mevcut Mevcut
IPv4 Adresi 1 Kullanılabilir 1 Kullanılabilir 1 Kullanılabilir 1 Kullanılabilir 1 Kullanılabilir
Kabin Paylaşımlı Paylaşımlı Paylaşımlı/Özel Paylaşımlı/Özel Paylaşımsız
YAPILANDIR SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL
 • Ek güç ve anahtar portları mevcuttur
 • IP kontrollü güç direkleri mevcuttur
 • Ek bant genişliği GB veya Mbps ile satın alınabilir
 • 1 yıllık sözleşme ile yeni müşteri için geçerli olan satış fiyatı
 • Sunucu Barındırma

  Çalışma Süresi, Güvenlik, Yedeklilik, Soğutma, Erişim, Hız - Co-location ve WCiT'den ihtiyacınız olan her şey bu ve daha fazlasını sağlayabiliriz! Co-location ve BT ihtiyaçlarınızın hepsiyle birlikte küçük ve orta ölçekli işletmelere yardımcı olmak için buradayız. Yüksek fatura olmadan diğerleri için beklediğiniz çalışma süresi. Yerinde güvenlik 7/24; Kameralar tüm kamusal alanlarda ve veri merkezinin tam kapsama alanında, 30 günlük kayıt yedeklemeleri ile 7 gün 24 saat izlenmektedir. 270 tonun üstünde soğutma, ayrıca güç dağıtım odamızda ek 60 ton, bekleme durumunda ise 80 ton daha. Veri merkezimiz arasında en popüler fiber transit nokta olan Tier II boyunca geçen her taşıyıcıya erişim sağlayan, Katman 1 taşıyıcılardan en son teknoloji olan Juniper Networks Çekirdeğine kadar çoklu 10G fiber bağlantıları. WCiT, bugün sunucularınızı barındırmaya gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz.!

 • İklimlendirme

  Veri Merkezi iklimlendirmesinde “free cooling” teknolojisi kullanılmaktadır. “Free cooling” iklimlendirmede kullanılan suyun soğutulması için dış ortamdaki düşük hava sıcaklığını kullanmayı mümkün kılan ekonomik bir iklimlendirme metodudur. Veri merkezindeki “free cooling” altyapısı,

 • Network

  Veri merkezimiz, G-İSS-125 numaralı İnternet Servis Sağlayıcı lisansı ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından internet erişimi sağlama ve hosting konusunda yetkilendirilmiştir. Veri Merkezi, internet erişimini 3 farklı internet servis sağlayıcısı ile (Türk Telekom, Turk Telekom International ve opsiyonel olarak Telecom Italia / Seabone) sunmaktadır. Ayrıca Veri Merkezi’nin Türkiye Network Altyapı Platformu (TNAP) üzerinden 6 farklı servis sağlayıcı ile peering’i* bulunmaktadır.

 • İzleme

  Veri Merkezi Altyapı Ekibi veri merkezi altyapısını oluşturan enerji, iklimlendirme ve güvenlik bileşenlerinin takip, izleme ve bakımından sorumludur. Günlük, haftalık ve aylık periyodik bakım prosedürleri ile birlikte altyapı bileşenlerinin tamamı kesintisiz olarak altyapı ekibi tarafından izlenmektedir. Enerji dağıtım sistemlerine ait parametreler Enerji Kalite Analizörü ile 7 gün 24 saat takip edilmekte ve ölçümlenmektedir. Veri merkezi ve ofisler Yangın İhbar Santrali ile izlenmekte olup veri merkezi alanları 26 noktada sıcaklık, nem ve su seviye sensörleri ile yine 7/24 takip edilmektedir. İklimlendirme altyapısını oluşturan chiller kompresörlerine ait su debisi, gidiş-dönüş suyu sıcaklıkları ve dış ortam hava sıcaklığı da günlük olarak takip edilmektedir.

 • Veri Merkezinden Fotoğraflar